Všestranné využití

  •  celoroční domek pro návštěvy
  • vejminek pro maminku i babičku na zahradu
  • startovní domek pro mladé, pro studenty
  • celoroční nízkoenergetická chata
  • rozšíření kapacity penzionu
  • celoroční chatka do kempů
  • hausbot, lehký, odolává vlhkosti
  • ostrovní bydlení – nezávislé na veřejných sítích (elektřina, voda, odpad) - Off-grid
  • Survival – 100% soběstačný dům pro Preppery, s dokonalou filtrací vzduchu

Celoročně obytný přívěs - karavan

     

Skvěle izolovaný, celoročně obyvatelný, snadno přepravitelný i svépomocí, energeticky soběstačný a cenově dostupný pro každého!

To je náš mobilní domek – se stejnými a dokonce lepšími možnostmi, než má karavan. S vašim domečkem můžete vyrazit na dovolenou, v létě pohodlně bydlet u vody, v zimě v teploučku na horách.
Po dovolené Vám po zbytek roku poslouží pro přátele, jako návštěvní domek, nebo jako zimní chata.

Jeho další využití může být vejminek pro maminku,  startovací domek pro mladé.

! Nerosí se! Při vytápění v zimě po stěnách nestéká voda (kondenzát), protože je dokonale zaizolovaný a nemá absolutně žádné tepelné mosty, ani v rohových spojích!

Je odolný proti požáru. Pevný a bytelný proti vandalizmu a vloupání stěnou domku díky bezpečnostním vrstvám dvojitého ocelového plechu.

Vaše pohodlí na cestách zajistí plnohodnotná koupelna se sprchou, chemické WC po "zaparkování" na zbytek roku na zahradě snadno sami vyměníte za splachovací WCs připojením na kanalizaci, či septik.

Váš karavan-domek můžeme vybavit přenosnou solární elektrárnou, která s pouhým jedním monokrystalickým panelem plně uspokojí Vaše energetické nároky.

Je to domek, nebo karavan? OBOJÍ! 
Běžný karavan za 400 tisíc až někoik milionů Vám stojí většinu roku na zahradě nevyužitý, po dovolené jen zabírá místo. Pokud ho použijete i v zimě, hrozí Vám zničení vlhkostí, která se při topení sráží na vnitřních stěnách.
Náš „karavan-domek" je skvěle zateplený vrstvou 8 cm tvrdé polyuretanové pěny, bez tepelných mostů a žádná vlhkost se uvnitř nesráží!

Snadno ho naložíte na vlek za auto a jedete. Můžete s ním vyrazit na dovolenou v létě - v zimě, v létě v něm není horko, v zimě se v něm zahřejete.

Ať už ho používáte jako domek, nebo karavan, můžete být naprosto nezávislí. Elektřinu Vám zajistí naše mobilní lehká a levná solární elektrárna, na vodu i odpad máte integrované nádrže.

Tyto malé a snadno přepravitelné domky vyrábíme v následujících velikostech a variantách:
velikost: 6x2,5m, 6x3m, 7,5x2,5 m, 7,5x3m 
Povrchová úprava: bílá štuková omítka, nebo maskovací nátěr do přírody
Střecha: pro karavan rovná, pro domek rovná, nebo sedlová z příhradových vazníků, s krytinou z pětivrstvého vinylového plechu v imitaci tašky.